O nás

Jsme firma Prádelna na Starém Městě s.r.o. a provozujeme prádelnu s dlouholetou tradicí v samém centru Prahy. Mezi naše zákazníky patří především občané z přilehlého okolí a také různé firmy, provozovny a instituce z katastru Prahy. Prádelnu máme vybavenou kvalitními a moderními stroji, které ve spojení se špičkovou chemii šetrně, ale dokonale ošetří Vaše prádlo. Jsme zavedeni pro praní zdravotního a hotelového prádla. Každá zakázka vyžaduje individuální přístup našich zkušených pracovníků, proto se také Vaše prádlo pere samostatně. Pro instituce provádíme rozvoz prádla dle rozvozových dnů, případně dle dohody. Naším cílem je dlouhodobě spokojený zákazník.

Historie prádelny

Počátek prádelny

Původním provozovatelem v té době Prádelny a Žehlírna prádla bylo státní družstvo Druchema

Kussova prádelna

Původní Žehlírnu prádla v roce 1995 přebírá do soukromých rukou pan Kuss a přejmenovává ji na Kussova prádelna.

Prádelna na Starém Městě

V dubnu roku 2014 převzala po odchodu pana Kusse do zaslouženého důchodu provoz prádelny naše firma. Prádelna prošla částečnou rekonstrukcí a rozšířením zázemí pro naši práci. Současně jsme prádelnu dovybavili novými, kvalitními, moderními stroji splňujícími ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků na šetrné a kvalitní praní prádla. Začali jsme používat biologicky odbouratelné špičkové prací prostředky, které jsou zároveň šetrně k prádlu a dokonale ho ošetří.

Současnost

Podoba dnešní prádelny z pohledu zákazníka zůstává stejná, ale uvnitř doznala mnoha změn a to hlavně v moderním technickém vybavení, splňujícím ty nejnáročnější požadavky na kvalitu praní prádla. Nejen kvalita, ale i množství techniky a to především praček šlo nahoru, abychom mohli prát každému zákazníkovi prádlo samostatně a docílili tak maximální hygienický standard a spokojenost našeho zákazníka.

ORDER FORM

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Name *

Address *

Phone Number *

E-mail *

Pick-Up Date

Pick Up Time

Delivery Date

Delivery Time

Preferred Laundry Detergent
TideGainAll Free & ClearI Will Provide

Bleach Whites
YesNo

Laundry Bag Needed?
YesNo
Line Dry Items Included (Limit 5 Items)

Special Instructions *